חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בדיקה יוסי

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ü       אמינות בקליקים – בפרסום מודעות הטקסט קיימת מערכת חכמה בלעדית בטבעלייף ובעולם מונעת חיובים כפולים בגין קליקים חוזרים של אותם הגולשים כגון ילדים או מתחרים !


ü       בניגוד לאתרים אחרים שם המודעות בדרך כלל מופיעות למטה בסוף הדף או במקום מוצנע, בטבעלייף המודעות מופיעות תמיד החל מראש הדף ובמקום בולט.


 


ü       בניגוד לאתרים אחרים שם המודעה שלך מופיעה בדרך כלל בדף אחד, בטבעלייף המודעה שלך מופיעה בכל דפי טבעלייף כולל דף הבית, כתבות, מרפאות, פורומים ועוד.


ועוד חשוב !מכיוון שכל גולש מבקר בטבעלייף בממוצע בכ- 13 דפים שונים ושוהה באתר כ- 15 דקות, הרי שכל גולש רואה את המודעה שלך מספר רב של פעמים ובמשך דקות ארוכות, המסר חודר לו טוב טוב לזיכרון כך שאפילו אם יזדקק לך יותר מאוחר, יזכור למצוא אותך בטבעלייף.


 


ü       היחידים  שמאפשרים לך ליצור דף פרסומי שלך כולל טקסט, תמונות וטבלאות חינם.
אפשרות זו מעולה באם אין לך אתר או אם אתה יוצא במבצע או מסר מסוים אשר לא נמצא באתר שלך. אתה יכול לבנות חינם דף מיוחד למטרה שלך אשר אליו תוביל המודעה, ללא צורך להוציא כסף על מעצב /או ומתכנת.


 


ü       התשלום הינו רק עבור כל קליק בפועל כאשר לך שליטה מלאה על הפרסום כולל התקציב ומשך הפרסום ניתן לשינוי בכל עת תוך דקה.


 


ü       כה פשוט וקל הירשם עכשיו ותוך 2 דקות ואלפי גולשים יראו אותך.


 


ü       ברשתות אחרות לא תמיד אתה יכול לקבוע באלו אתרים הפרסום שלך יופיע, כאשר בחלקם אינם קהל המטרה שלך וגורמים לך להוצאות מיותרות כמו גם ללכת לאיבוד בין שאר הפרסומים

דוחות  מפורטים לגבי הפרסום אשר יתנו לך מידע על עלותו ותועלתו.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים