חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בדידות

בדידות

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שוב אני.אני בת 23 ואני סטודנטית (מאוד עסוקה). הבדידות התחילה מזמן (לפחות חצי שנה,אם לא יותר). קראתי את המאמר, אתה באמת חושב שבדידות היא דבר שחולף? איך? אפשר לעזור לה לחלוף?
אני דווקא חשבתי שזה מעגל סגור, ודווקא בגלל שאני מרגישה בודדה, אני אהפך לבודדה עוד יותר, כי אני לא סומכת על האנשים סביבי.
אשמח לתגובה נוספת. תודה.

תשובה: דורית שלום
כתבתי את מאמרי על בדידות דווקא משום שנוכח אני לדעת כי רבים מאיתנו סובלים מתחושות שכאלה.מסתבר כי ככל שאנו הופכים לחברה בעלת תקשורת טכנולוגית טובה יותר גדל הניכור והנתק בין האנשים,ברמה הפשוטה ביותר שלו.הייתי ממליץ לך לנסות ולפגוש בחורים,לאו דווקא למטרות מוגדרות מראש,אלא סתם כדי לפרוץ את החומה שהולכת ונבנית סביבך.אל תפסלי שום אפשרות ותתפלאי ממטופלי שמעתי אפילו על הכרויות שנוצרו דרך אתרים ברשת.
בהצלחה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים