חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בגידה ומין לא מספק

בגידה ומין לא מספק

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום ד”ר אילן,
אני בת 28 חוזרת בתשובה נשאתי לגבר המבוגר ממני ובעל מנטליות שונה משלי, בעבר הייתי מאוד פעילה מינית והיו לי מס` חוויות מיניות מענינות ולוהטות במיוחד עם בן זוגי האחרון לפני נישואי,לפני נישואי לא קיימתי יחסי מין עם בעלי ודי נמשכתי אליו אך לצערי במשך הזמן (שנה וחצי סה”כ!) התגלעו ביננו פערים גדולים מאוד בכל הנוגע במיוחד למין איבר מינו של בעלי רחב אמנם אך קצר , וריבר מיני רחב אף הוא אך ככל הנראה יותר מזה של בעלי כך שיחסי המין ביננו היו מתסכלים, מה שגרם לי לקיים יחסי מין עם בן זוגי לשעבר מס` פעמים עד שביזמתי (מצפונית בלבד) החלטתי לסיים מפגשים אלו כעת, אינני נמשכת לבעלי אלא רק ב”כח המחשבה” ממש משכנעת את עצמי שהוא מושך אותי
אני בחורה מאוד ליברלית ומשתפת את בעלי בכל הפנטזיות המניות שברצוני לחוות אך לצערי חוסר החשק של בעלי לקיום יחסי מין פעמיים שלוש בשבוע מבחינתו זה בסדר, למרות כל השיחות ביננו על תדירות קיום יחסי המין ועל איכותם אין כל שיפור אוסיף כי ברגע שיש לי יחסי מין מהנים במידה איתו אני מראה התלהבות ומעודדת אותו מאוד אך ללא הועיל.
על טיפול זוגי מיני אין מה לשוחח השקפת עולמו של בעלי חרדית מאוד מה גם שמנטלית ואישית איננו מסוגל לכך.
אז כעת שכבר ניסיתי די את “הכל” עד כמה שמרשה היריעה לציין , מה עושים? יש לי רצון עז לממש פנטזיות מיניות עם גברים אחרים מטבעי אני מקרינה מיניות מה שגורם גם לצד הגברי לגלות בי עניין מוסרית לא רוצה לבגוד אבל נמצרת במלכוד.
ועכשיו בנוסף לכל אני בהריון ממנו.
בבקשה תשובה, מה עושים עכשיו, לאחר ההריון?

תודה רבה.

תשובה: הי לולה,

כפי שאת מתארת את המצב – את אכן נמצאת במילכוד!
נראה לי שהמצב מורכב מכדי שעיצה באינטרנט תוכל לעזור לך. לכן עצתי לך להתייעץ עם פסיכוסקסולוג ולנסות לברר בעזרתו מה האפשרויות להחלץ מהמילכוד.
בהצלחה!

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים