חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

אפצ`י

אפצ`י

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום, בני בן ה-9 קם כל בוקר (כמעט) עם התעטשויות ונזלת שקופה רבה. זה מתחיל בשטף ודועך תוך שעה שעתיים. ניסינו כבר הומאופטיה ולהחליף מצעים לסינטטי. האם תוכלו לעזור?

תשובה: נורית שלום!
התוםעה שאת מתארת היא אלרגיה בצורתה הקלה והראשונית. אני מניח שלא ניסיתם המיאופתיה אלא ניסיתם הומיאופט. יכול להיות שמישהו אחר באותו תחום יכול להצליח יותר. כך זה בכל תחום. צריך לתת הזדמנות שניה.
יחד עם זאת סביר שזה קשור עם משהו שנמצא בחדר השינה. לצורך זה צריך אולי לרסס את נמזרונים נגד כרדית אבק הבית. ואפשר אולי לחשוב על יוניזטור. זהו מכשיר השולח יונים שליליים אל אויר החדר וגורם לאבק לשקוע על הרצפה והרהיטים. אויר מטוהר, ועם פחות אבק יכול לשפר את האלרגיה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים