חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

אני ממש ממש מבולבל

אני ממש ממש מבולבל

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב

אני כבן 20 ובריא מאוד (כנראה בגלל גילי הצעיר 🙂 אני חולה פעם בשנה לערך ובדרך כלל לא יותר מיום אחד. אני לא סובל מכלום חוץ מעודף משקל שהייתי רוצה להוריד, אבל גם זה לא מפריע לי מאוד.

אני לא ממש עושה ספורט, חוץ מהעובדה שאני קצת היפראקטיבי. לא ברמות גבוהות, סתם לא אוהב לשבת יותר מידי במקום אחד, וכשאני עומד אני לא יכול לעמוד בשקט.

התחלתי לקרוא קצת באתר וגיליתי המון דברים שלא ידעתי קודם, דברים קצת מפחידים… הרבה מהדברים שאני אוכל גורמים לסרטן בתווך הארוך ולמחלות וכו`.

שאלתי היא – מה אני אמור לעשות? מה אני אמור לאכול – כלומר, כל דבר שאני אעשה אך שהוא יגרום לסרטן – שלא לדבר על הקטע הזה של רדיקלים חופשיים וכו`. אני מאוד מבולבל – כאילו לא משנה מה אני אעשה שיהיה מבוגר יותר יהיה לי מחלה קשה או משהו כזה.

אני יודע שזו שאלה מאוד כללית – אבל זה די מפחיד העסק הזה!

בתודה מראש
בני

תשובה: הי בני
הדבר הטוב ביותר לעשות הוא למזער את הנזקים עד כמה שאפשר.
הטוב ביותר להתחיל בהדרגה למשל כצעד ראשון להחליף לחם לבן בלחם מלא או להפסיק לעשן או לעשות ספורט או לקחת ויטמינים. מה שנוח לך ביותר להתחיל בו ולאט לאט לעבור לאורח חיים נכון.
בברכה רונית

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים