חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

אל וסת ראשונית

אל וסת ראשונית

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני בת 24 הופיעו אצלי סימני התפתחות רק בגיל 13 ועד גיל 16 לא קיבלתי מחזור.
התחלתי טיפול במחלקה האנדוקרינולוגית בפרוגילוטון ואכן קיבלתי כבר בחודש הראשון. אחרי כשנתיים החלפתי את הפרוגילוטון בגלולות אורטוסיקלן חשוב לי לציין שמעולם לא הפסקתי את הגלולות אבל המחזור היה סדיר וללא דימומים ותופעות לוואי. באולטרה סאונד וגינלי נאמר לי שהשחלות והרחם תקינים ושיש ביציות . שאלתי היא האם כדאי לבצע הפסקה בגלולות?!? במידה ולא אקבל איזה טיפולים אעבור לדעתך על מנת להכנס להריון בעתיד?!? מהם הסיכונים להכנס מיד לאחר הפסקת הגלולות להריון?!?

תשובה: רויטל שלום,

אם את לוקחת גלולות בשביל המחזור כדאי לך להפסיק ולראות מה קורה. אם את לןוקחת אותן לשם מניעה אז כדאי שתמשיכי בנטילתן עד לשתרצי הריון. כשתחליטי על הריון נתמודד עם זה. ברצוני רק לציין שמאוד סביר שלא תצטרכי עזרה תרופתית, ואם כן הדבר הוא זמין ואפשי על ידי רופא גיניקולוג שמתעסק בפריון. הסיכויים לכניסה להריון אחרי הפסקת הגלולולת הם מאוד גבוהים.
בברכה,
ד”ר סמי יירון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים