חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

אי פוריות – שיפור שיעור ההריונות בקרב נשים הסובלות מאי פוריות

אהבתם? שתפו עם חבריכם

גילויים חדשים במחקר ישראלי חדשני בנושא אי-פוריות
טיפול בתכשיר טבעי ייחודי משפר את שיעור
ההיריונות בקרב נשים הסובלות מאי-פוריות על רקע הורמונלי

מחקר שבוצע בקרב נשים הסובלות מאי-פוריות, ובו נבדק הקשר בין אי-פוריות לבין רמות גבוהות של הומוציסטאין ואינסולין הביא לפיתוח תכשיר ייחודי לטיפול טבעי בבעיה – כך נמסר השבוע בכנס מקצועי שערכה חברת סולגאר, במרכז הרפואי ע”ש “שיבא”, תל-השומר.

בכנס שהוקדש לנושא “סינדרום X”, ועסק בגישה התזונתית לטיפול בפתולוגיות המרכיבות את תסמונת זו, הציג ד”ר מורי שכטר, מיחידת הפיריון והפריה חוץ גופית במרכז הרפואי “אסף הרופא”, ממצאים חדשים בתחום טיפולי הפוריות. על-פי ד”ר שכטר, המסקנות שעלו ממחקר זה הן כי נשים הסובלות מבעיית פוריות מסוג שחלות פוליציסטיות ומתנגודת לאינסולין (המהווה חלק ממרכיבי סינדרום x), נוטות לסבול ברמת סבירות גבוהה גם מרמות גבוהות של הומוציסטאין – חומר רעיל שהוא תוצר ישיר של חסר בחלק מוויטמיני ה-B.

לפי ד”ר שכטר, היות והוכח כי רמות גבוהות של הומוציסטאין פוגעות בסיכוי להיריון וללידה תקינים, יש מקום לזהות נשים אלה ולעזור להן להפחית את רמות ההומוציסטאין עוד טרם תחילת ההריון. קומפלקס ויטמיני B בשם “הומוציסטאין מודולטור” של חברת סולגאר נמצא יעיל ביותר להפחתת רמות ההומוציסטאין לרמה התקינה בתוך 6 שבועות מתחילת הטיפול.
מתוך המחקר עלה כי בעקבות נטילת הוויטמינים בשילוב עם טיפול הפוריות הושג שיעור הריונות מצטבר של 76% ב-3 חודשי טיפול לעומת 62% בקבוצה שלא נטלה תוספת ויטמינים – שיפור של 14%!!

תסמונת (סינדרום) X היא כינוי למכלול של 4 פתולוגיות: השמנת יתר, עודף שומנים בדם, סוכרת ויתר-לחץ-דם – המהוות כל אחת בפני עצמה גורם סיכון עצמאי, אך כאשר הן מופיעות יחד הן עלולות לגרום לעלייה משמעותית בסיכון לתמותה פתאומית ממחלות קרדיו-וסקולריות, לאירוע מוחי ועוד.
תסמונת זו מתפשטת כמגפה ואחראית במישרין להתגברות התחלואה והתמותה הנגרמות ממחלת הסוכרת וממחלות הלב וכלי-הדם בעולם המערבי. לתסמונת כינויים נוספים: `תסמונת התנגודת לאינסולין` או `התסמונת המטבולית`.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים