חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

אירית

אירית

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: פרופ` שטרנפלד שלום, זו אני עוד פעם עם “הבן שלי בן 14 וסובל ממחלה שנקראת I.G.A נפרופאתי” אודה לך מאד אם תוכל להיות יותר ספציפי לגבי סוג הטיפול באם אתה מכיר ואולי גם תוכל להמליץ על מישהו מומחה שמכיר מחלה זו או אולי אתה בעצמך, אני חוששת מכיון שמחלה זו אינה משחק, זוהי לא נזלת אלא משהו באמת מפחיד.
תודה.אירית

תשובה: שלום אירית. כאשר כתבתי לך שיש דרך טיפולית ברפואה הסינית התכוונתי לכך. מטפלים ככעיה זו בעזרת דיקור ותרופות צמחיות סיניות. כאשר קראתי לראשונה בספרות שיש דרך לטפל בבעיה זו התקשתי להאמין אך הנסיון הוא תמיד מעבר לדמיון. אין מה להפסיד בנסיון אלא אפשר רק להרויח ואם אני יכול להמליץ אז קבלי זאת כהמלצה. איני מכיר מישהו אחר עליו אוכל להמליץ, אני יכול רק לסמוך על עצמי. המאמר המסכם את הנושא נכתב לפני כ-3-4 שנים בעתון הסיני: Journal of traditional Chinese Medicine
הצלחה בכל דרך בה תבחרי ואיחולי החלמה לבנך.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים