חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

איזון הורמונלי

איזון הורמונלי

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב, אני מטפלת בקוסמטיקה טבעית, בחורה כבת 35 סבלה בנערותה מפצעי בגרות, כיום לאחר שנים של חוסר איזון הורמונלי, קיימים פצעים באזור הסנטר, שאני יודעת שמורים על איזושהי בעיה הורמונלית או קשורה לכך באישזהי צורה, אשמח לקבל את חוות דעתך, המלצתי לה לעבור בדיקת פרופיל הורמונלי ואת התשובות העברתי להרבולוג שעמו אני עובדת על מנת להכין טינקטורה, האם יש משהו שאתה ממליץ עליו או שיש לך לתקן בהבנה תודה מראש קרנה

תשובה: שחום קרנה. חטטים בסנטר אינם בהכרח עדות להפרעה הורמונלית. במקום ראשון הייתי חושד בבעיוה תזונתית לא מתאימה. להעביר פרופיל הורמונלי למטפל ההרבליסטי ובכך לקבל מרשם נראה לי כטיפול חלקי בלבד. עד כה אני מעולם בחיי המקצועיים טיפלתי רק בחולים ולא בתוצאות המעבדה. אינ רופא משנת 1977. אני מוכן לנסות וללמוד אולי החמצתי פרק חשוב בטיפול בשלט רחוק. על כן עצתי לך, הפני את הגברת הצעירה לבדיקה וטיפול מסודרים ובטוחני כי אפשר יהיה למצוא לה מזור.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים