חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

אחותי הגרושה

אחותי הגרושה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אחותי התגרשה לפני כשנה,מבעל שהיה רודף נשים והתחיל ושכב עם כל שמלה שפגש. היא עברה ללעיר אחרת(הם מתגוררים בארה”ב), אבל היא עדיין מתגעגעת אליו למרות שהיא זו אשר דרשה את הגט, היא מחפשת כל מיני סיבות מדוע להתקשר אליו לדבריה היא חייבת לשמוע את קולו, אומנם אומרת כל הזמן שהי אחייבת להתנתק ממנו סופית, אך אינה מסוגלת לעמוד מאחורי זה. הוא מהווה מעין סם עבורה. מחפשת בנרות בן זוג חדש,שאלתי מה יהיה עליה, מה עליה לעשות כדי להגמל מהסם הזה, אשר 40 שנות נישואין היה דון זואן מדופלם?

תשובה: לאחות הדואגת שלום
שאלה גדולה חביבתי! הרי ברור לך שאין לענות עליה ללא הכרת כל טיב היחסים-כי יתכן ובעלה אוהב, רק שחייב “לזיין מהצד..” ועל טיב אהבתו רק אחותך יודעת..
ואם יש אהבה, תמיד יש דרך לתקן.
בקיצור, רק תקשיבי לה ותני לה גב.
בברכה
דר` אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים