חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

אורגזמה מעוכבת

אהבתם? שתפו עם חבריכם

אורגזמה מעוכבת

תיאור המקרה:
גבר בן 34, חזק בגופו ובריא . נשוי מזה כשנתיים וללא ילדים. היו לו תשוקות רבות ליחסי מין אך מעולם לא חווה שפיכה בתום היחסים, שנמשכו כ- 30 דקות בממוצע. לאחר מכן חש עייפות ובמהלך הלילה סבל מקרי לילה בתדירות גבוהה.
האיש התלונן על חוסר מנוחה. פיו היה יבש, השתן צהוב כהה, השפתיים והלשון היו אדומות. הדופק היה מהיר וחוטי. הגניטליה החיצונית היתה תקינה.

אבחנה מבדלת:
המקרה הזה התאפיין בכך שלא היתה שפיכה בתוך הנרתיק ורק בלילה היה קרי. תסמינים אלו ואחרים על יתר חום במסלול הכבד. מפני שמסלול הכבד מקיף את הגניטליה, פגיעה במסלול זה גורמת לכך שהריאקציה תמשך גם לאחר תום היחסים. חום בכבד מגביר את החשק המיני וגורם לשפיכה לאחר היציאה מהנרתיק. תסמינים נוספים כמו, חוסר מנוחה, פה יבש, שפתיים ולשון אדומים, שתן כהה ודופק מהיר וחוטי מצביעים על אש בכבד.

טיפול:
הטיפול נועד לנקז את החום מן הכבד ולאפשר זרימה שוטפת של אנרגיה לאורך מסלול הכבד.
האיש דוקר בבטנו וברגליים. הטיפול ניתן אחת ליומיים וכל 7 טיפולים נחשבו לקורס אחד. בנוסף הומלץ על חימום בבדיד מוקסה פעמיים ביום כאשר כל 20 יום נחשבו לקורס. במהלך השבוע הראשון הוצע לאיש להמנע מקיום יחסי מין.

תוצאות:
לאחר הקןרס הטיפולי הראשון החל האיש ביחסי מין. עדיין לא הצליח לגמור בנרתיק אשתו אך הקרי פסק. בתום עוד 6 טיפולים, הצליח האיש לגמור בתוך הנרתיק. הטיפול פסק ובמעקב לאחר 3 חודשים היה האיש מאושר וטב לבב מיכולתו המינית. שלושה חודשים לאחר מכן דיווח האיש על הריון.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים