חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

אבעבועות רוח

אבעבועות רוח

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב, ילדי בן כ- 4 חודשים, נמצא כמדי יום מבוקר וע צהריים אצל חמתי וחמי, חמי מבוגר כבן 72 חלה במחלה זו (אבעבועות) שאלתי מה הסיכוי שילדי נדבק? האם ההדבקה נעשית רק בזמן דגירת המחלה או גם ברגע שהתפרצה? אני חליתי במחלה בהיותי ילדה ולכן הנני מחוסנת, אני יודעת שישנה אפשרות כי ילדי קיבל ממני את החיסון הטבעי וזה תקף בערך עד גיל חצי שנה, האם זה נכון? תוך כמה זמן אדע האם הוא נדבק? האם המחלה אמורה לחזור בעתיד מפני שהוא קטן עדיין? תודה.

תשובה: שלום מיטל
זמן הדגירה עד להופעת המחלה 14-21 יום.
בגיל 4 חודשים קימת איזה שהיא הגנה מפני המחלה שעוברת מהאמא . ההדבקה חלה מיום אחד לפני הופעת הפריחה ועד שכל הפצים התיבשו ( גלד על הפצעים) . על מנת לדעת האם התינוק מחוסן רצוי לבדוק רמת נוגדנים לאבעבועות לאחר גיל שנה ( בדיקת דם)

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים