le width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" bgcolor="#FFFFFF">
   
דף הבית מבצעים אודות הרשמה הכרטיס שלי LogIn פומביות צור קשר
     
     
חדש באתר מוצרי NSP      
לא מצאתם מוצר צרו עימנו קשר      
ניתן לחלק את הקנייה לתשלומים      
חדש באתר -מכירות פומביות של תוספי מזון      
שלום אורח בסל הקניות שלי
עלות משלוחים ואספקתם לא מצאתם מוצר ?
 
מגה פרוביוטיק, פרוביוטיקה 7.5 מליארד -גרמזה
מגה פרוביוטיק, פרוביוטיקה 7.5 מליארד -גרמזה
 
למוצר קודם
למוצר הבא
חזרה לקטגוריה

מגה פרוביוטיק, פרוביוטיקה 7.5 מליארד -גרמזה
מחלות:

מגה פרוביוטיק, פרוביוטיקה לתמיכה במערכת עיכול, 7.5 מיליארד חיידקים חיים לכמוסה GRAMSE
מחיר מחירון: 135  ₪
מחיר מבצע: 99  ₪
זמן אספקה: 7 ימים
תשלומים: 1
משלוח: 15  ₪
למפרט המלא
הרשמה
כדי להשתתף במכירה עליך להיות רשום במערכת, אם הינך רשום, אנא הזן אימייל וסיסמה.
אם אינך רשום לחץ כאן להרשמה
אימייל: סיסמה:
שכחתי סיסמה
פרטים נוספים

מגה פרוביוטיק - פרוביוטיקה Probiotics

מערכת העיכול שלנו מכילה אוכלוסייה ענפה של חיידקים ידידותיים, החשובים לשמירה על הבריאות הכוללת של הגוף ולפעילות תקינה של המעיים. פלורת מעיים משגשגת הכרחית לעיכול וספיגה יעילים של מרכיבי המזון, ייצור אנזימים וויטמינים שונים, הסדרת חומציות המעיים, כמו גם לפעילות מעיים תקינה וניקוי נאות של מערכת העיכול. המיקרואורגניזמים ה"טובים" מונעים שגשוג של חיידקים גורמי מחלות, פטריות ושמרים ובכך מגנים עלינו מפני זיהומים במערכת העיכול.

בנוסף על כך, החיידקים הידידותיים מונעים יצירת חומרים מסרטנים על-ידי החיידקים ה"רעים", מסייעים במניעת התפתחות של סרטן המעי הגס ותומכים בפעילות מערכת החיסון. המיקרואורגניזמים הידידותיים מייצרים עבורנו ויטמינים ומסייעים בעיכול חלב ומוצריו.

יתרונות מגה פרוביוטיק של גרמזה:

עשרה זנים פרוביוטיים חיים פוטנטים במיוחד הפעילים לאורך כל מערכת העיכול

מיינון כפול מן המקובל – 7.5 מיליארד חיידקים חיים לכמוסה

 חיידק מוביל והייחודי בכמוסה DDS-1-יציב במיוחד

ציפוי השומר מפני חומציות הקיבה והמרה5. תוספת של F.O.S שמהווה את מצע הגידול של החיידקים הפרוביוטיים וחשובה לשגשוגם המהיר ויעילותם המוגברת

חברה המתמחה והמובילה בעולם בייצור ופיתוח מוצרים פרוביוטיים.

הוראות השימוש :

 • יש ליטול כמוסה אחת פעם עד שלוש פעמים ביום אחרי האוכל.
 • יש לקחת כשעה לאחר נטילת אנטיביוטיקה.
 • יש לשמור את המוצר לאחר פתיחתו במקרר

פרוביוטיקה מוגדרת כתוספת חיידקים חיים המשפרים את האיזון המיקרוביאלי במעיים.

פלורת  המעיים מהווה חלק משמעותי מקו ההגנה הראשון של מערכת החיסון בהיותה מונעת שגשוג של חיידקים פתוגניים – מעוררי מחלות.

גיוון החיידקים שישגשגו חשוב שיהיה על אתרי פעילות רבים ככל האפשר.

פרוביטיקה נחקרה והוכחה כיעילה במצבים רבים:

 • תמיכה במערכת החיסון, תוך כדי חיזוק קו ההגנה הראשון של הגוף.
 • מחלות מערכת העיכול: גם כרוניות (קרוהן, קוליטיס, המעי הרגיז) וגם אקוטיות ( שלשול, עצירות).
 • מניעת תופעות לוואי בזמן מתן אנטיביוטיקה.
 • טיפול ומניעה של קנדידה.
 • הפחתת הנטייה לאלרגיות , על רקע של אי סבילות למזונות.
 • אי סבילות ללקטוז.
 • טיפול ומניעה של דלקות בדרכי השתן.

 החיידקים הניתנים בכמוסה צריכים:

 1. לעבור את מחסום חומציות הקיבה וחומצות המרה ( לכן החיידקים עוברים ציפוי ייחודי הנותן להם כושר עמידות בפני התנאים הקשים הללו).
 2.  להידבק לאפיתל המעי ולהתרבות.
 3. להיות עמידים על מנת לשגשג במערכת העיכול
 4. צריכים להתחרות עם הפלורה המיקרוביאלית הקיימת

 במחקרים הוכח שברגע שמפסיקים לתת את תוספת הפרוביוטיקה, מספר החיידקים החיוביים שעלה יורד במהירות וחוזר למצב הקיים, כלומר ברוב סוגי הזנים הפרוביוטיים ההשפעה זמנית לכן יש חשיבות עצומה במתן סוגי חיידקים עמידים במיוחד ולאורך זמן.

ניתן להשפיע על איזון המיקרופלורה דרך דיאטה ושילוב של פרוביוטיקה (מתן חיידקים חיים) ופרהביוטיקה (מתן חומרי מצע לא נעכלים ל"הזנת" החיידקים החיוביים – F.O.S ). כך מתגברים על ההגבלות הכרוכות במתן פרוביוטיקה בלבד. חומרי המצע יגרמו לשגשוג מהיר ויעיל יותר של החיידקים הפרוביוטיים.

 חברת U.A.S Labs מובילה ופורצת דרך בתחום הפרוביוטיקה (והעומד בראשה ד"ר ס.ק. דאש הנחשב לאחד מהמומחים הגדולים בעולם בתחום הפרוביוטיקה) ,החברה הראשונה שהציגה לעולם פרוביוטיקה יציבה במיוחד, אריזות עם איטום חנקני השומר על יציבות המוצר לאורך זמן והראשונה ששילבה פרוביוטיקה יחד עם מצע הגידול –F.O.S לפעילות עוצמתית ושגשוג יעיל יותר.הפורמולה המושלמת – מגה פרוביוטיק:

הרכב: לקטובצילוס אסידופילוס DDS-1Lctobacilus acidophilus : חיידק עמיד, יעיל ועוצמתי במיוחד, פיתוח ייחודי של החברה. הוכח כי החיידק שורד את חומציות הקיבה. זהו מרכיב הנמצא בסוף המעי הדק, במעי הגס ובנרתיק. יישנם תיעודים המדווחים על פעילות אנטי מיקרוביאלית, הורדת רמות כולסטרול וכן חיזוק פעילות מערכת החיסון. החיידק הנ"ל עמיד באופן כמעט מוחלט בפני חומציות הקיבה וגם בפני מיצי המרה.

לקטובצילוס קזאי Lactobacilus casei   : נמצא בירקות מותססים. נמצא בחלל הפה ומעי האדם. מחקרים מראים על יכולתו למנוע ולטפל בשלשולים, חיזוק מערכת החיסון וחיזוק מיקרופלורת המעי. מזרז תגובה חיסונית ברירית הנרתיק.

לקטובצילוס פלנטארום  Lactobacilus plantarum: זן הנמצא במעי הגס , מונע  שגשוג חיידקים פתוגניים במעיים. יעיל בהפחתת תופעות אלרגיות. מוריד נוכחות של חיידקים פתוגניים במעי, הוכיח הפחתה בפעילות חיידקית מזיקה בתאי הכבד.

לקטובצילוס רמנוסוס  Lactobacilus rhamnosus: מרכיב טבעי במקרופלורת המעי הדק, הנרתיק והמעי הגס. הוכח כבעל השפעה חיובית במיוחד לבריאותינו, בעל עמידות גבוהה בפני מיצי הקיבה, משגשג ביעלות בנרתיק, מונע הצמדות של E.coli בדרכי השתן. מחקרים מראים על יכולת החיידק להפחית וגיניטיס פיטרייתי וחיידקי, ודלקות בדרכי השתן. הוכחה יעלות החיידק במקרי: אי סבילות ללקטוז, שלשולים, גזים ועצירות. תמיכה במערכת החיסון ע"י גירוי של ייצור ציטוקינים והפחתת ייצור חומרים היוצרים דלקת.

ביפידובקטריום ביפידום  Bifidobacterium bifidum: זהו חיידק גארם חיובי אנארובי, יש לו מסלול מטבולי ייחודי המאפשר ייצור חומצה אצטית וחומצה לקטית – חומרים המגבילים התפתחות חיידקים פתוגניים. אלו חיידקים עמידים במיוחד בפני חומציות הקיבה והמרה. נמצאים בריכוז גבוה במעי הדק ובמעי הגס כמו גם בנרתיק. יעילים במניעת שגשוג חיידקים פתוגניים ופטריות שמרים המעיים ובנרתיק.

ביפידובקטריה ברבה  Bifidobacterium breve:  חיידק אנארובי גדל היטב במעי הגס. החיידק נדבק  בצורה מצויינת לתאי המעי וחוסם הדבקות בקטריות פתוגניות כמו  Ecoli  למשל. החיידק מגרה הפרשת חומרים המזהים פולשים ועוזרים להשמדתם.

סטרפטוקוקוס תרמופילוס  Streptococus thermophilus: זהו מיקרואורגניזם אנארובי החי בחמצן וגם במצבי חסר בחמצן. התרמופילוס הוא בעל יכולת ייצור חומרים אנטיביוטיים טבעיים, חומרים הנלחמים בפטריות שמרים ובחיידקים פתוגניים. משגשג ביעילות במעי ובנרתיק.

ביפידובקטריום לונגום  Bifidobacterium longum: נחקר מעל ל-20 שנה. גורם לשיפור יציאות במצבי עצירות. גורם לשיפור האוכלוסיה החיובית במעיים. מצוין לתינוקות שנולדו תרם זמנם למניעת שלשולים. תומך במערכת החיסון. מחקרים הראו על חשיבותו במניעת סרטן המעי. מדכא בקטריות בעייתיות. בעל השפעה חיובית על חוזק ומבנה העצמות.

לקטובצילוס לקטיס Lactobacilus lactis : הנפוץ  בירקות מותססים, יוגורט, מוסף לבשר. עקב יכולת הזנים לעכב גדילת חיידקים מזיקים ופטריות. מקטין תסיסת בשר במעיים, שגשוג חיידקים כמו: סלמונלה ו- Ecoli, נמצא יעיל במניעת לסרטן המעי, כמו כן מייצר ל. לקטיס מספר בקטריוציטים התומכים במערכת החיסון.  ל. לקטיס חשוב מאוד בשילוב עם ב. לקטיס מה שמגביר את האפקטיביות של החיידק.

ביפידובקטריום לקטיס  Bifidobacterium lactis: זן ממקור צמחי שנחקר רבות לגבי השפעותיו הפרוביוטיות. עמיד מאוד בפני חומציות הקיבה. מאזן את מיקרופלורת המעיים. מפחית את הסיכוי להתפתחות מחלות. מפחית תגובה דלקתית במעי,אלרגיות למזון וחדירות דופן המעי לחומרים לא מעוכלים דיים.

אסדופולוס פרוביוטיקה ביו פרוביוטיק ביו פרוביוטיקה אסידופילוס , אצידופוליס אסידופחלוס אסידו אסידופילוס אסדופלוס אצידו אצידופלוס אצידופיילוס דופילוס איצודופולוס אצודופולוס , פרביוטיקה , אצידופוס , פלוס , אסידוופילוס , אדופילוס , דופילוס , אציטיל , אצי דופילוס , אסצי-דופילוס ,הגנת הפלורה במעיים , הגנת פלורה במעיים , אסיפודילוס מגה-פרוביוטיק , פרוביוטיקה סולגאר פרוביוטיקה,ג'י אר דופילוס , ג'יאר דופילוס,ג'ארודופולוס,ג'רודופולוס,ג'רו דופולוס , גארודופילוס , ג'ארודופילוס,ג'ארו דופילוס , מגה -פרןביוטיק,מגהרוביוטיק,מגה-פרוביוטיק

חפש
 
דף הבית  
  ויטמינים ותוספי מזון
  תוספי מזון לספורטאים
  מוצרי טיפוח טבעיים
  קו אנזים Q10
  אומגה 3 \ שמן דגים
  דיאטה \ הרזייה \ שריפת שומנים
  תפקוד מיני \ כוח גברא
  בעיות רפואיות נפוצות
  מוצרי NSP
ן¿½ן¿½ ן¿½ן¿½ן¿½ן¿½ ן¿½ן¿½ן¿½ן¿½ן¿½ ן¿½ן¿½ן¿½ן¿½ן¿½ FAQ ן¿½ן¿½ן¿½ן¿½ן¿½ן¿½ ן¿½ן¿½ן¿½